Köpek — kedi

Evcil Hayvan Bakımında Sonbahar Tüyoları

tarihinde hep 21 tarafından gönderildi

Sonbaharın gelmesiyle birlikte evcil hayvanlarda tüy dökme mevsimi de gelmiş demektir. Bununla beraber serinleyen hava nedeniyle evcil hayvanlarınız hastalanabilir, günlük gezilerde çevredeki yaprak, mantar, kozalak gibi faktörler tehlike oluşturabilir. İşte Sonbahar mevsiminde kendinize dikkat ettiğiniz gibi evcil hayvanınıza dikkat etmenizi önerdiğimiz konular… İçimizi ısıtan Yaz mevsimi artık geride kaldı. Sırada serinlemeye başlayan bir hava, bulutlu bir gökyüzü ile Sonbahar var. Bu sıralar hastalanmamak, hazan mevsiminin depresif görüntüsüne kapılmamak için ne kadar önlem alıyorsanız, evcil hayvanlarınız için de aynı özeni göstermenizi öneririz. Çünkü onlar da soğuk havadan etkilenip kolaylıkla hasta olabilirler. Üstelik doğadaki mantar, kozalak gibi Sonbahara özgü oluşumlar kedi ve...

Devamını okuyun →

Evcil Hayvanlarda En Sık Karşılaşılan Sağlık Sorunları

tarihinde hep 21 tarafından gönderildi

Evcil hayvanların genel sağlık durumunu korumak için pet sağlığı konusunda bilgili olmak gerekir. Evcil hayvan sahiplerinin tüy dökümü, kilo problemleri, kemik ve diş sağlığı ile ilgili konularda önlem alması ve sağlık sorunlarını erken fark edebilmeleri sevimli dostlarımızın sağlıklı bir yaşam sürebilmeleri açısından önemlidir.

Devamını okuyun →

Sıcaklarda Evcil Hayvan Bakımında En Sık Yapılan Hatalar

tarihinde hep 21 tarafından gönderildi

“Hayvan bakımında üstüme yoktur” diyorsanız bu yazımızı mutlaka okuyun, geç kalmadan doğru bildiğiniz yanlışları düzeltin.

Devamını okuyun →